Bestuur en Raad van Advies

Werkwijze
De Nederlandse Awardorganisatie bestaat uit een directeur, het stichtingsbestuur en een Raad van Advies.  Een poule van Beoordelaars is actief bij de beoordeling van de Expedities. Daarnaast is er een groep Gouden Awardhouders actief; de Ambassadeurs.

Binnen de lopende projecten werken we samen met zo’n 200 mensen die het programma uitvoeren of op een andere manier steunen.

Bestuur
Dhr. Jos Heijmans, Weert – voorzitter; jos.heijmans@award.nl
Dhr. Rien Wijdeven, Bernheze – vicevoorzitter: rien.wijdeven@award.nl
Dhr. Marcel Scherrenburg, Tilburg – penningmeester en secretaris: marcel.scherrenburg@award.nl
Dhr. Willem Bartelings, Tilburg – algemeen bestuurslid; willem.bartelings@award.nl
Mevr. Bea de Cort – Hilvarenbeek – P&O: bea.de.cort@award.nl
Dhr. Franck Horio, Tilburg – coördinator Beoordelaars en IT: franck.horio@award.nl
Mevr. Janieke van den Heuvel, Utrecht – webmaster: janieke.van.den.heuvel@award.nl

Mevr. Anja van Suijlekom, Tilburg, bestuurssecretariaat: anja.van.suijlekom@award.nl

Raad van Advies
Drs. Rob Davits, Poppel – voorzitter
Dhr. Wim van der Laan, Breda 
Dhr. Frank van Beuningen, Amsterdam
Mevr. Monique de Koster-Van Rijckevorsel, Amsterdam
Dhr. Sander de Rouwe, Bolsward
Kol. Erik Linssen, Breda
Dhr. Barry Hoogendoorn, Hilversum
Dhr. René Peeters, Almere
Dhr. Stefan Diender, Amsterdam
Dhr. Leander van Dongen, Waalwijk

Directeur
Pascalle Cup (Neem hier contact op per mail)

Download: het jaarverslag 2011
Download: het jaarverslag 2012
Download: het jaarverslag 2013
Download: het jaarverslag 2014
Download: het jaarverslag 2015
jaarverslag 2016 Award DEF

jaarverslag 2017 Award site