Bestuur en Raad van Advies

Werkwijze
De Nederlandse Awardorganisatie bestaat uit een directeur, het stichtingsbestuur en een Raad van Advies.  Een poule van Beoordelaars is actief bij de beoordeling van de Expedities. Daarnaast is er een groep Gouden Awardhouders actief; de Ambassadeurs.

Binnen de lopende projecten werken we samen met zo’n 150 mensen die het programma uitvoeren of op een andere manier steunen.

Bestuur

Dhr. Jos Heijmans, Weert – voorzitter; jos.heijmans@award.nl
Dhr. Rien Wijdeven, Bernheze – vicevoorzitter: rien.wijdeven@award.nl
Dhr. Marcel Scherrenburg, Tilburg – penningmeester: marcel.scherrenburg@award.nl
Mevr. Anja van Suijlekom, Tilburg – secretaris: anja.van.suijlekom@award.nl
Mevr. Denise Vestjens, Utrecht – coördinator Ambassadeurs: denise.vestjens@award.nl
Mevr. Marjon de Jong, Maastricht  – presentatie & representatie: marjon.de.jong@award.nl
Dhr. Franck Horio, Tilburg – coördinator Beoordelaars en IT: franck.horio@award.nl
vacature  – communicatie & PR
Mevr. Sophie Kerstens, Maastricht – GAHN en evenementen: sophie.kerstens@award.nl
Mevr. Janieke van de Heuvel, Utrecht – Activiteiten GAHN en webmaster: janieke.van.den.heuvel@award.nl

Raad van Advies

Dhr. Wim van der Laan, Breda – interim voorzitter
Dhr. Frank van Beuningen, Amsterdam
Prof. dr. Lucas Meijs, Erasmus Universiteit Rotterdam
Mevr. Monique de Koster-Van Rijckevorsel, Amsterdam
Dhr. Sander de Rouwe, Bolsward
Drs. Rob Davits, Poppel
Kol. Erik Linssen, Breda
Dhr. Barry Hoogendoorn, Hilversum
Dhr. René Peeters, Almere
Dhr. Stefan Diender, Amsterdam
Dhr. Leander van Dongen, Waalwijk

Directeur
Pascalle Cup (Neem hier contact op per mail)

Jonge mensen vooruit helpen is de rode draad in het CV van directeur Pascalle Cup (1969). Beroepsmatig altijd op een enthousiaste, verbindende en innovatieve manier aan het werk gewees in het jeugd- en jongerenwerk, advies- en trainingswerk en de kinderopvang. Vanaf 2000 betrokken bij de Award in Nederland en Europa voor werving, training, ontwikkeling & onderzoek en de organisatie van diverse grote evenementen. Sinds 2013 als directeur ambitieus aan de slag om alle jongeren in Nederland te kans te geven mee te doen aan dit programma. ‘Want alle jongeren hebben prachtige dromen en reële doelen die met wat ondersteuning bereikbaar zijn’.

 

Download: het jaarverslag 2011
Download: het jaarverslag 2012
Download: het jaarverslag 2013
Download: het jaarverslag 2014
Download: het jaarverslag 2015
jaarverslag 2016 Award DEF